PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Radosław Majewski

Ubiegły tydzień spędziłem we Włoszech. Gościnnie, wraz z trzema bardzo utalentowanymi, młodymi piłkarzami pojechałem do Mediolanu.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Urodziła mi się córeczka!

20.11.2009

Chcę się z wami podzielić moją radością. Właśnie zostałem ojcem! Urodziła mi się córeczka. Waży 3510 g i mierzy 56 cm. Jest piękna, zdrowa i cudowna. Takie są obie moje kobiety. To wspaniały moment w życiu. Nie wiem, jakich słów mam użyć, jak opisać to czuję, jak wyrazić ten najcudowniejszy moment w moim życiu. Napiszę krótko: jestem przeszczęśliwy.

To bardzo ważny moment w życiu moim i Uli. Bardzo przeżywałem poród. Zrozumieją mnie ci, którzy doczekali się już potomków. Był stres. Ale jak tu się nie denerwować. Wspaniała chwila. Każdy mnie pyta, czy dam radę w nowej roli, jak wypadnę jako tata. Bo przecież teraz przede mną nowe obowiązki, nowe wyzwania, ale sobie poradzę. Będę zakładał pieluchy. Choć powiem szczerze, że jeszcze nigdy tego nie robiłem.

Jestem dumny z córeczki. A gdy wziąłem ją na krótko na ręce to łzy same jakoś z wrażenia napłynęły mi do oczu. Jeszcze nie wiem, jak jej damy na imię. Wahamy się między dwoma: Julia i Michalina. Ustalimy to po powrocie Uli ze szpitala.

W klubie wszyscy mi gratulowali i cieszą się moim szczęściem. W sobotę Śląsk Wrocław gra u siebie z Odrą Wodzisław. Chcemy wygrać. A chłopcy mówią, że będzie kołyska. Dla mnie, dla Uli i naszej córeczki. Dzięki chłopaki!
 

Komentarze

Mistrz Europy juniorów. Uczestnik mistrzostw świata 2006. 28 - krotny reprezentant Polski. Lider Śląska Wrocław. Zawsze mówi co myśli.

Ostatnie komentarze

hauras

buhhahahhahahahahahah kim ty jestes ??????? popatrz na ludzi na tym blogu ... Radek Majewski, Ilian Micanski ... a co ty pokazales????? NIC

5 maja 2010 godz. 18:56
wislak

W Wisle byś nie pograł. Konkurencja: 1.Sobolewski, 2. Garguła, 3.Ba, 4.jirsak , 5 diaz. Byłbyś najwyżej po Issie Ba! Kiepas

5 maja 2010 godz. 15:29
J.Gmoch jr

Jesteś piłkarską miernotą, fakt że uchodziłeś kiedyś za nadzieje polskiej piłki świadczy tylko o tym jak słaba jest nasza piłka

28 stycznia 2010 godz. 14:10
Kamila

Sebastian ogromne gratulacje ! dla Ciebie przyszłej żonki oraz buziaki dla Michalinki !

pozdrowionka z gdanka

25 stycznia 2010 godz. 15:20